מתמטיקה 5 חורף 19'

קורס המתמטיקה של 800 נותן לכם את כל מה שצריך כדי להצליח בבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד.

את הקורס יעביר אריק דז'לדטי;

לאריק ניסיון של מעל 20 שנה בהוראת מתמטיקה ברמת 5 יחידות והוא הגיש אלפי תלמידים ותלמידות לבחינת הבגרות במתמטיקה בהצלחה רבה.

אריק חיבר 14 ספרי לימוד במתמטיקה ברמות 4 ו-5 יחידות, הנלמדים במאות בתי ספר ברחבי הארץ. אריק אף מכשיר מורים ומעביר השתלמויות למורים.

היכרות זו עם אלפי מורים ותלמידים עזרה לאריק לגבש שיטת לימוד ייחודית וייתן לכם כלים יוצאי דופן להצלחה בבחינת הבגרות במתמטיקה.

גם בקורס המתמטיקה שומר בית ספר 800 על הדגשים החשובים לו- כיתה קטנה (כ- 25 תלמידים) ויחס אישי בלתי אמצעי בין המורה לתלמידים – שיטה מוכחת אצלנו להצלחה בבחינות.

לקורס 3 מפגשים שבועיים בימים ב', ד' וו'- כל מפגש בן 5 שעות.

בכל מפגש יילמדו בדרך כלל שלושה נושאים: על פי רוב, נושא שנלמד בשיעור מסוים לא יילמד בשיעור שאחריו, כדי לתת לתלמידים הזדמנות לפתור את שיעורי הבית בנושא ולקבל עזרה ככל שיזדקקו לה, עוד לפני שהנושא יילמד שוב.

בכל שבוע יינתנו לתלמידים 4 שעות עזר בממוצע, שבהן יוכלו לקבל מענה על שאלות או להתמקד בנושאים בהם הם מתקשים.

מורה הקורס יהיה במעקב אחר כל תלמיד ותלמיד – במהלך הקורס ייבחנו התלמידים "בוחן אמצע" על מנת לזהות את הנקודות אותן יצטרך כל תלמיד ותלמיד לחזק ולשפר בחלק השני של הקורס.

בחודש האחרון של הקורס תתבצע הן בכיתה והן בבית, חזרה מקיפה על כל אחד מהנושאים המופיעים בבחינת הבגרות. החזרה כוללת, בין היתר, פתרון של בחינות בגרות משנים קודמות, ניתוח הבחינות, לרבות טעויות שנעשו על ידי תלמידי עבר

וחשוב לא פחות – הכנה מנטלית לקראת הבחינה.

לקראת סוף הקורס ייערכו מבחני סימולציה המדמים את בחינת הבגרות עצמה ומביאים את התלמידים למקסום יכולתם בצורה האופטימלית ביותר לקראת הבחינה.

אז אפשר להצליח במתמטיקה ברמת 5 יחידות, ובגדול!!!